אבדור מערכות
תכנון והקמת חדרי ישיבות חכמים

אבדור מערכות בעלת ידע וניסיון רב באפיון, תכנון, הקמת חדרי ישיבות חכמים ובריהוט ייעודי לחדרי ישיבות בהתאם לצרכי הלקוח.

ליווי

לאחר הקמת חדר הישיבות החכם תקבלו הדרכה מלאה ואחריות על כל הציוד וההתקנה לאורך של לפחות שנה.
 
 

הקמה

את כל הפתרונות לחדרי ישיבות חכמים, מספקים ומקימים באמצאות מתקינים, טכנאים ומתכנתים מוסמכים של אבדור מערכות.
 

תכנון

יחד עם טכנאי אלקטרוניקה, סאונד, ומנהלי מערכות מידע מוסמכים של אבדור מערכות, נתכנן את חדרי הישיבות החכמים שלכם בהתאמה אישית עם כל הטכנולוגיות הכי חדשניות שקיימות היום בשוק.

איפיון

צוות אבדור מערכות יאפינו איתכם את פרויקט חדר הישיבות שלכם בכדי להבין לעומק את צרכי הארגון ואת תקציבו.

 

לקבלת ייעוץ ותיאום פגישה שלחו טופס
או התקשרו 03-9522288


שלב 1: אפיון חדר ישיבות -הבנת ציוד לחדרי ישיבות

השלב הראשון בכל פרויקט של אינטגרציית מולטימדיה לחדרי ישיבות הוא התכנון והאפיון של הפרויקט. זה כולל ניתוח של המרחב כדי לקבוע את העיצוב והתכנון הטובים ביותר עבור החדר הישיבות כולל הסבר מפורת על כל הפתרונות מולטימדיה לחדרי ישיבות שקיימות היום בשוק.

הציוד לחדרי ישיבות הנבחר צריך להיות מבוסס על גודל החדר, הצורה שלו ומספר האנשים שישתמשו בו. העיצוב צריך גם לקחת בחשבון את סוגי הפגישות שייערכו בחדר ואת הטכנולוגיות הדרושות.

תהליך העיצוב יעזור לזהות כל אתגר שעשוי להיות ויסייע בהבטחה שהעיצוב הסופי יהיה פונקציונלי ויעמוד בצרכי העסק.

אם מדובר בשדרוג חדרי ישיבות, נלקח בחשבון תשתיות וציוד שכבר קיימים בשטח ושילובם לציוד החדש.

 

שלב 2: תכנון הפרויקט – תכנון חדרי ישיבות

בשלב זה, צוות הפרויקט יתכנן ויתאם את כל הנושאים הקשורים לפרויקט, כולל, כל מערכות החדרי ישיבות שאופיינו בפרויקט, לוח זמנים, תקציב ומשאבים הנדרשים.

התהליך כולל גם זיהוי כל סיכוני הפרויקט ופיתוח תכניות. תכנון אפקטיבי ייחודי לחדר ישיבות חכם, כדי להבטיח שהפרויקט יפעל בצורה חלקה ויסיים בזמן ובתקציב.

 

שלב 3: הקמת פרויקט והתקנת מערכות מולטימדיה לחדרי ישיבות

השלב השלישי בפרויקט של הקמת חדש ישיבות חכם הוא הזמנה והתקנה של הפתרונות והתקנת המערכות. השלב כולל את התקנת המערכות האודיו-וידאו וכל טכנולוגיות האחרות הנדרשות לחדר הישיבות.

 

תהליך ההתקנה עשוי להשתנות בהתאם למורכבות הפרויקט והציוד המשמש. צוות הפרויקט יעבוד בקרוב עם העסק כדי לוודא שההתקנה תושלם עם הפרעות מינימליות לפעילות היומיומית.

 

שלב 4: ניהול פרויקט ואחריות מתמידה – שדרוג חדרי ישיבות

השלב האחרון בפרויקט של שילוב טכנולוגיות אודיו ווידאו הוא ניהול הפרויקט ואחריות מתמידה. השלב כולל תמיכה ואחזקה מתמידה של מערכות האודיו והווידאו כדי להבטיח שהן יענו לצרכי העסק. צוות הפרויקט יספק הדרכה מתמשכת כדי להבטיח שהעובדים יודעים להשתמש בטכנולוגיה בצורה יעילה. הם יציעו גם אחריות מתמידה כדי להבטיח שכל בעיה תטופל במהירות ובאופן יעיל.

אנו באבדור מערכות דואגים לתת אחריות מלאה על המערכות לחדרי ישיבות ששיבצנו בפרויוקט וגם על ההתקנה. לקוחות אבדור יכולים להיות בטוחים שהם מקבלים את השירות הכי גבוהה.

 

 

עיצוב חדרי ישיבות חכמים

אנו באבדור מערכות מעצבים חדרי ישיבות חכמים על פי דרישת הלקוח ומעניקים יעוץ והכוונה לכל פרט בפרוייקט עיצוב החדר ישיבות.
אנו דואגים לפגישה עם המעצב של אחראי על עיצוב חדרי ישיבות ומלוים אותו כל הדרך עד לסיום הפרויקט.
באבדור מערכות אנו מעצבים שולחנות ייעודיים לחדרי ישיבות מקצועיים והמתקדמים בעולם.

מערכות שליטה קופסאות חיבורים בתוך השולחנות
אנחנו מתמקצעים בהטמעת המערכת בחדר ישיבות שכוללת את כל מערכת המולטימדיה הנדרשת לחברה .

עיצוב חדרי ישיבות מאוד חשוב כדי שיתאים ללקוח ולשם כך אנו נותנים כל מענה כולל הרכבה תכנות ושירות לכל מוצרינו שהם מקצועיים מהחברות המובילות בעולם.
נלווה אתכם בעיצוב החדר מתחילתו ועד קבלת מפתח.

מה זה חדר ישיבות חכם?

האקלים הארגוני בשני עשורים האחרונים השתנה רבות בזכות חדירת רשת האינטרנט לכל בית. עובדים רבים החלו לעבוד ממיקומים מרוחקים, והיום הארגון עשוי להפרש על פני הגלובוס כולו. פגישות עסקיות מתקיימות לא רק בתוך משרדי החברה, אלא יכולות להתקיים בעת ובעונה אחת באירופה, אסיה, אוסטרליה, ארה”ב ודרום אמריקה.

על מנת ליצור סביבת עבודה מקצועית, המייעלת את התנהלות החברה, וכוללת מצגות המשודרות בזמן אמת לכלל המשתתפים, שידור חי בוידיאו של המיקומים השונים ואיכות אודיו מתקדמת לניהול השיחות, פותחו מערכות טכנולוגיות מתקדמות המספקות את התשתית לשיחות וידאו קונפרנס לחדרי ישיבות, שימוש בטכנולוגיות אלה הופך חדר פשוט, הכולל שולחן וכיסאות למרכז מולטימדיה מתקדם – כך נוצרו חדרי ישיבות חכמים.

מה יכול לכלול חדר ישיבות חכם?

חדר ישיבות חכם כולל בתוכו:

– שליטה מלאה במערכות החדר באמצעות מסך טאץ מונח ליד מנהל הפגישה
– (video wall). לפעמים אפילו קיר וידאו או לפחות מסכים מקצועיים עם יכולת פעולה ערוכה
אם יש מקרן, אז מסך נגלל חשמלי ואוטומטי מותאם לחדר
– מערכת וידאו קונפרנס מתקדמת הכוללת מצלמה/ות איכותיות
– כבילה נסתרת באופן מלא
– חיישן נוכחות ששולט בכיבוי והדלקה של מערכות החדר בזמן כניסה ויציעה של החדר. חישן נוכחות גם חוסך בצריכת חשמל וגם שומר על תפקוד של המערכות לתווך זמן
– מערכת הגברה מותאמת לאקוסטיקת החדר ודרישת הלקוח

למי מתאימות מערכות אודיו ווידיאו לחדרי ישיבות חכמים?

אם בעבר רק החברות המובילות היו משתמשות בטכנולוגיה מתקדמת לחדרי ישיבות, היום כל ארגון, גם בגודל קטן או בינוני יכול להרשות לעצמו לבנות חדר ישיבות חכם. ההתפתחות הטכנולוגית הובילה לציוד במחיר משתלם במיוחד של מערכות וידאו קונפרנס לחדרי ישיבות, וכל שנדרש הוא חברה בעלת ניסיון המסוגלת ליישם את הפתרונות המתאימים בחבילה אישית המותאמת לצרכי כל חברה.

התאמה מלאה לחללים שונים ולצרכי הארגון

חדרי ישיבות חכמים נבנים מתוכננים היטב בהתאם לגודל החלל המוקדש להם ולמבנהו. אם מדובר במסכים עליהם מוקרנת הישיבה ומקרן מקצועי, או לחילופין מסכי ענק המותקנים ברחבי החדר. יש לזכור כי בישיבות מרובות משתתפים יש להתאים את מיקום המסך ואת גודלו כך שיוכל לשרת ביעילות גם כמות גדולה של משתתפים, וכן ליצור תשתית על מנת שכלל המשתתפים יוכלו להיות שותפים פעילים בישיבה לרבות מיקרופון אישי, או מצלמה אישית בעת הצורך. פרמטרים נוספים הנלקחים בחשבון במהלך התכנון הם האקוסטיקה בחדר, תאורה נכונה ואפילו הדרך בה ממוקם הריהוט בחדר.

לסיכום, חדרי ישיבות חכמים נמצאים היום בהישג יד גם עבור חברות קטנות ובינוניות, ותכנון נכון של חדר הישיבות, לרבות פתרונות וידאו קונפרנס, יכול להיות ההבדל בין חברה יעילה וריווחית לחברה בזבזנית השולחת נציגים מעבר לים לישיבה שהייתה יכולה להתקיים בצורה מכובדת גם ללא יציאה מתחומי המשרד.

מה זה חדר ישיבות חכם?

האקלים הארגוני בשני עשורים האחרונים השתנה רבות בזכות חדירת רשת האינטרנט לכל בית. עובדים רבים החלו לעבוד ממיקומים מרוחקים, והיום הארגון עשוי להפרש על פני הגלובוס כולו. פגישות עסקיות מתקיימות לא רק בתוך משרדי החברה, אלא יכולות להתקיים בעת ובעונה אחת באירופה, אסיה, אוסטרליה, ארה”ב ודרום אמריקה.

על מנת ליצור סביבת עבודה מקצועית, המייעלת את התנהלות החברה, וכוללת מצגות המשודרות בזמן אמת לכלל המשתתפים, שידור חי בוידיאו של המיקומים השונים ואיכות אודיו מתקדמת לניהול השיחות, פותחו מערכות טכנולוגיות מתקדמות המספקות את התשתית לשיחות וידאו קונפרנס לחדרי ישיבות, שימוש בטכנולוגיות אלה הופך חדר פשוט, הכולל שולחן וכיסאות למרכז מולטימדיה מתקדם – כך נוצרו חדרי ישיבות חכמים.

לקבלת ייעוץ ותיאום פגישה שלחו טופס
או התקשרו 03-9522288


וידאו קונפרנס, מערכות שליטה ובקרה ועוד מגוון פתרונות מולטימדיה לחדר ישיבות חכם

חדר הישיבות הינו מרכז החברה – הוא המקום בו מתקבלות ההחלטות המשמעותיות והחשובות של החברה ,חדר ישיבות מחייב במידה רבה פרקטיות ונוחות לשימוש ומיועד להכיל בו כמות רבה של משתתפים .

ההתמחות הגדולה של חברת אבדור מערכות הינה לשלב בין אמצעיים טכנולוגיים ופתרונות מולטימדיה כאחד בחדרי ישיבות, לדוגמא,יכולת שליטה ע”י תוכנת שליטה ובקרה מיוחדת וחדשנית המותקנת בכל אייפד,טאבלט ובכל מסך טאץ – תוכנת השליטה והבקרה מאפשרת למעשה שליטה על המדיה ופתרונות האלקטרוניקה המותקנים בחדר כגון : מקרן ,מסך הקרנה ,מערכת וידאו קונפרנס, מסכים, וילונות חשמלים ,תאורה ,מזגן וכו’.

קרא עוד

כיום, המון חברות בארץ מבצעות עסקאות בעיקר עם חברות בינלאומיות, כאשר ההתקשרות מולם מתבצעת ע”י מערכת וידאו קונפרנס – מוצר חובה בכל חדר ישיבות המאפשר שיחה face to face , כל זאת ע”י תיכנות המערכת שאנו עושים באבדור מערכות.

חדרי ישיבות מרשימים יכולים להפוך כל פגישה למוצלחת ולהותיר רושם חיובי על הלקוח , וזו הסיבה כי חדרי ישיבות חייבים להיות היום בקידמת הטכנולוגיה אף שלעיתים מדובר בחדר שנשאר ריק במהלך שעות היום.

חשוב שחדר הישיבות יהיה ערוך ומוכן בכל רגע נתון לפגישה כאשר חיבורי השולחן המותקנים מתאימים לכל סוגי החיבורים המוצעים היום בשוק המחשבים .

דבר נוסף וחשוב לא פחות שצריך לקחת בחשבון הוא כמובן הצגת התוכנית העיסקית ע”ג מסך מספיק גדול וברור, כאשר ניתנת לכל היושבים בחדר אפשרות לצפייה.

אחת הצלחות הגדולות של חברת אבדור מערכות הינה להכין את חדר הישיבות ולהתאים אותו בדיוק לצרכיו של הלקוח ולאופי הפגישות המתנהלות בו.
חברת אבדור מערכות מתמחה בריהוט ייעודי לחדרי ישיבות לפי בקשת הלקוח וצרכיו .

דילוג לתוכן