מולטימדיה

[vc_row][vc_column width="1/1"][vc_column_text el_class="galleryTitle"]פרויקטים ופתרונות מולטימדיה – קיר וידאו, אודיו ווידיאו ועוד[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1" animation="none" column_padding="no-extra-padding" background_color_opacity="1" el_class="cssProj"][nectar_portfolio layout="4" category="multimedia" starting_category="default" project_style="2"][/vc_column][/vc_row]

אבדור מערכות – פתרונות מולטימדיה מתקדמים לאולמות, חמ"לים ועוד

חברת אבדור מערכות מקימה ומאפיינת פתרונות מולטימדיה מתקדמים ופרויקטים של "חדרים חכמים" כולל קיר ווידיאו לעסק,  מולטימדיה לאולמות, מערכות תצוגה, שמע והגברה, אודיו ווידיאו קונפרנס, מערכות שליטה ובקרה המבצעות אוטומציה ואינטגרציה של כלל מרכיבי "החדר החכם".

החברה מתמחה במתן פתרון כולל לאספקה והטמעה של מסכים מקצועיים שייעודם למידע ופרסום דרך אמצעי מולטימדיה לרשתות שיווק, הסעדה, בתי-קפה, הלבשה והנעלה, בנקים ועוד. אבדור מתכננת, מבצעת ומתכנתת חדרי ישיבות/הרצאות/הדרכות חכמים ברמות שונות ובהתמקדות בתחום אודיו ווידיאו והקמת קיר ווידיאו מקצועי על פי צרכי הארגון ותקציב לקוח.

החדר החכם הוא מרכז הפעילות הטכנולוגית של העסק, ומאפשר לייצר חללים מרשימים המשתמשים למיתוג העסק כחדשני ומקורי, בשילוב טכנולוגיות מתקדמות של תמונה וקול. מערכות אודיו ווידיאו חכמות וייחודיות, ובניית פתרונות מותאמים אישית לצרכי כל חברה ועסק, בהסתמך על ניסיון של שנים רבות בתחום.

כל פתרון – כל סוג של עסק בתחומי המולטימדיה

אין פתרון שאיננו יכולים לספק, ואנו עובדים עם מיטב החברות בתחום האודיו, הווידיאו והוידיאו קונפרנס, על מנת לבנות פתרון כולל ואיכותי לצרכי החברה הן במתחמי המשרדים וההנהלה, והן בשטחים המסחריים הפתוחים לקהל הרחב. אבדור מתמחים במיוחד באספקת פתרונות אודיו-ווידואו הכוללים מערכות שמע חזקות בעוצמות משתנות לפי גודל החלל, בניה של קיר וידאו להצגת סרטוני תדמית, או מידע אחר שיכול להתעדכן גם בזמן אמת על ידי סנכרון עם מערכות נוספות.

הציגו למבקרים שלכם חדשנות ואיכות

אמצעי מולטימדיה שונים הם ההבדל בין חנות או עסק שנשאר בעשור הקודם, לבין פתרון מודרני וייחודי המשלב את יכולות האודיו ווידיאו החזקות בחברה, עם שמירה על איכות בלתי מתפשרת, שירות לקוחות ברמה גבוהה על מנת שתוכלו לשמור על פתרונות עדכניים גם בשנים הבאות, ויעוץ מקצועי בכל הנודע לתחום המולטימדיה בחברה.

פתרונות לצרכים פנימיים של החברה

עובדים עם לקוחות, ספקים או שותפים עסקיים ברחבי העולם? פתרונות אודיו קונפרנס מתקדמים יכולים להקטין את המרחק, ולאפשר לכם לערוך שיחות מקצועיות ברמה בינלאומית. שילוב של מערכות וידיאו מתקדמות הקולטות את התמונה והסאונד, ומשדרות אתכם ברמה גבוהה ימתגו אתכם כחברה חדשנית ומקצועית ברחבי העולם כולו.

פנו עוד היום לאבדור, ונתאים לכם את הפתרון המתאים ביותר לארגון או לעסק שלכם!

דילוג לתוכן