וידאו קונפרנס – איך זה עובד?

אודיו וידאו

שיחות ועידה הן אחד הכלים הנפוצים ביותר בעולם העסקים, כשצריך לערוך פגישה חשובה ונמצאים רחוק מהמשרד או מחדר הישיבות. כמו בכל תחום גם בעולם המשרדי והעסקי הטכנולוגיה שינתה לחלוטין את האופן שבו אנחנו עובדים. יותר ויותר חברות ועסקים עברו היום לעולם החדש של שיחות הוועידה – וידאו קונפרנס.

וידאו קונפרנס פועל על טכנולוגיה המאפשרת הקרנה בשידור חי  של מצלמות אינטרנט. על מסך שידור חי של מצלמת אינטרנט. הטכנולוגיה הזו מאפשרת קבלת והצגת נתונים מכמה מחשבים במקביל ולכן, מאפשרת עריכת מעין ישיבה וירטואלית בין מספר אנשים או קבוצות דיון הנמצאים במקומות שונים בעולם. וידאו קונפרנס מחליף את השיטה הישנה והמוכרת לדיונים עסקיים שרצה כבר עשרות שנים, ישיבה פנים מול פנים.

אז למה להשתמש במוצר זה והאם הוא יכול לשרת כל סוג של עסק?

התשובה היא כן.

טכנולוגיית וידאו קונפרנס מאפשרת לנו ליצור קשר עם לקוחות, עמיתים מרוחקים ואנשי עסקים אחרים ומסייעת בהפיכת עולם העסקים לגלובלי יותר, שיתופי וגמיש מבחינת סביבת העבודה, קהל הלקוחות והקשרים העסקיים. קריטריון הסף היחיד הוא: האם העסק מקיים ישיבות “פיזיות” כחלק מהשיטה שלו? ואם לא, האם באמצעות וידאו קונפרנס הוא יוכל ליצור את התנאים לכך ולהזניק את החברה קדימה?

היתרונות שבשימוש בשיחת הוועידה הדיגיטלית

העלות של המוצר מורכבת בעיקר מהרכיבים האלקטרוניים, ההתקנה ותוכנת ההפעלה שלו. הישיבה עצמה לא תעלה לכם, ולמעשה אתם תחסכו את ההשקעה שבתחבורה, כיבוד, שכירת חדר ישיבות במידת הצורך או טיסה, אם הדיון מתנהל מול שותפים שמעבר לים. חברות רבות אך מציעות ציוד וידאו קונפרנס להשכרה, כך שאם מדובר בישיבה חד פעמית אפילו לא תצטרכו לרכוש את הציוד.

מעבר לחסכון הכלכלי, כולנו יודעים שבעסקים זמן ויעילות שווים כסף. בעולם העסקים המודרני, באמצעות שיחת ועידה דיגיטלית, תוכלו לקיים מספר רב של ישיבות. סביר להניח שעסק בלי וידאו קונפרנס ייאלץ יוותר על חלק מהדיונים שלו או ימיר אותם לשיחות טלפון, מטעמי זמן וכסף. באמצעות וידאו קונפרנס כל ישיבה היא במרחק נגיעה, גם אם היא בקצה השני של העולם. כל מה שהחברה צריכה לעשות היא לקבוע יום ושעה, להפעיל את המערכת ולחכות לצד השני.

התקשורת שלנו הפכה לדיגיטלית. אנחנו מסמסים, או במקרה הטוב מדברים בטלפון, כל הזמן, והתקשורת האנושית הישירה בעולם המודרני הצטמצמה כמעט לאפס. עם זאת, בעולם המשא והמתן שפת הגוף, טון הדיבור והמראה הפיזי הם חלק בלתי נפרד מלסגור עסקה. אז איך מתאימים את זה לטכנולוגיה המודרנית? וידאו קונפרנס מאפשר תקשורת שהיא גם חזותית וגם קולית. אנחנו יכולים לא רק לשמוע את עמיתנו לשיחה, אלא לראות אותו, להבין את הבעות הפנים שלו ולהפוך את הדיון לאפקטיבי הרבה יותר עבור האינטרסים העסקיים שלנו.

כשמדובר בטכנולוגית וידאו קונפרנס איכות המוצר היא מהותית. אין דבר יותר מעצבן מהפרעות בתקשורת ואנחנו לא רוצים ליצור אנטגוניזם או כעס אצל הצד השני כשמדובר בשיחה עסקית.  הרבה מהמוצרים שנמכרים כיום בתחום אינם מספקים את הצרכים שהם אמורים לענות עליהם: הם איטיים, קשים להפעלה, גורמים לתקלות רבות באמצע הוועידה ויוצרים את הרושם שמדובר בדרך תקשורת לא יעילה ולא נוחה.

אנחנו באבדור מזמינים אתכם ליהנות מחוויית המשתמש הטובה ביותר, שתהפוך את מצלמת האינטרנט מתחליף לא מספק של שיחת ועידה “פיזית” לחוויה איכותית ונוחה שעונה על רוב צרכי התקשורת של החברה, וחשוב מכך – מקדמת אותו הלאה. באבדור אנחנו מספקים רכיבי תקשורת איכותיים לחברות וארגונים ומסייעים להם לשנות את סביבת העבודה לנוחה ואינדיקטיבית.

מעוניינים לעבור לעולם וידאו קונפרנס? פנו אלינו ונוכל להתאים עבורכם את רכיבי התקשורת שיתאימו לצרכי הארגון שלכם. באבדור אנחנו מספקים גם הדרכה מקיפה לשימוש במערכות. יחד בעבודה משותפת נוכל להעביר את העסק או החברה שלכם לשלב הבא.