הגורמים הכי חשובים לביצוע פרויקט הקמת חדר מסחר

מקורות

המספרים המשתנים במהירות על המסך, נתונים המגיעים ממספר מקורות שונים במקביל, והחלטות שיש לקבל בתוך שניות. במסך אחד נראות המכירות שבוצעו, מסך אחר מציג נתונים עדכניים על ביקוש לסחורה, ואחר מעניק מידע פיננסי מהותי שגורם ללחיצה על כפתור. מכירה. הלקוח הרוויח כמעט מאה אלף דולר בפחות מדקה של ניתוח מהיר. נתונים שהתקבלו משישה מסכים שונים המרצדים לפניכם בחדר המסחר. מזל שהחלטתם החודש לשדרג את המערכות.

חדר המסחר מתאפיין באותה דינמיות של חדר מיון בבית החולים. אך בעוד נתוני בדיקות הדם של המטופל במיון מגיעות בעצלתיים, בחדר המסחר, בעידן הטכנולוגי הנוכחי, לא יכולים להיות לפניך יותר מדי מסכים… יותר מדי אפשרויות קבלת מידע במקביל – מעשרות ערוצים שונים המתרכזים לקבלת החלטה אחת ברגע. לקנות או למכור.

מה חשוב לקחת בחשבון בהקמת חדר המסחר?

כאשר מתכננים חדר מסחר, חשוב לקחת בחשבון כמה פרמטרים עיקריים. ראשית, מהי כמות האנשים שיצטרך לשרת. יצירת מתחם עבודה מצומצם אך נוח לכל אחד מהם מהווה חלק אינטגרלי מהצלחת חדר המסחר. תכנון חכם של הריהוט בחדר יאפשר שימוש בשטח בצורה אופטימלית, ויעניק יתרון נוסף – אפשרות לבנייה של צוות יעיל וממוקד מטרה.

כמה מסכים?

שנית, יש לשקול היטב כמה מסכים כל אחד יצטרך לפניו, ואילו אמצעים טכנולוגיים נוספים. חדרי מסחר רבים מציעים אפשרות תקשורת ישירה באמצעות מערכת וידיאו קונפרנס. מערכות אודיו וידיאו חכמות, המותקנות בכל עמדה יכולות להוות תשתית מצוינת לתקשורת ישירה, המחליפה במידה רבה את השימוש בטלפון הנייד לצורך ביצוע עסקאות מהירות. ניתן להשתמש באותו המסך המשמש להצגת נתונים, אך במקרים רבים עדיף לקבוע מסך ייעודי לתקשורת (המסוגל להתפצל לכמה שיחות וידיאו במקביל, או מספר משתמשים מרוחקים).

אפשרות בניית קיר וידיאו

בכל חדר מסחר, בתקופה האחרונה, מותקן קיר וידיאו חכם המציג נתונים בזמן אמת, ומאפשר גם למי שנכנס לחדר לקבל מושג כללי על המגמה הנוכחית בשווקים שונים. רבים זוכרים את הפרצופים השמחים או ההמומים של המתבוננים על המסך כאשר מופיעים מספרים ירוקים בזמן של עליות, או המסכים מתחילים להאדים בתקופות של משבר. את כל זאת ניתן לראות על קיר וידיאו חכם המפוצל למסכים שונים. יש לתכנן היטב על איזה קיר למקם את המסכים, והאם כדאי לפצל את הנתונים למספר קירות או להשאיר מסך מרכזי אחד הממוקם לרב במרכז אחד הקירות בחדר המסחר.

אפשרויות אודיו  וידאו מתקדמות

חלק מחדרי המסחר משמשים גם לישיבות שונות, ולמצגות. חשוב להתכונן מראש לכל צורך ולספק מערכות אודיו וידאו מתאימות. חברה המתמחה בהקמת חדרי מסחר תוכל לשבת ולסייע לתכנן את הניואנסים הקטנים הקשורים לעיצוב החדר. בתכנון מערכות האודיו יש לקחת בחשבון את כמות האנשים בחדר, על מנת לדעת עם איזה כמות של רעש רקע המערכת צריכה להתמודד, וכן את המיקום הנכון של הרמקולים כל שניתן יהיה לשמוע אותם ברחבי החדר.